NGS Wild Dance Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Wild Dance (127 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om NGS Wild Dance eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/127

WILDDANCE
USER’S MANUAL
WWW.NGS.EU
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO
PORTUGUÊS I POLSKI I NEDERLANDS I ČESKY I
ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Wild Dance |
| Färg på produkten: | Black, Grey |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Förpackningens bredd: | 430 mm |
| Tillgångar: | 750 W |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Frekvensband: | FM |
| Indikator ljus: | Ja |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| FM-radio: | Ja |
| Rekommenderad användning: | Universal |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| Yta: | Glansigt |
| Lämplig för utomhusbruk: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanaler |
| Högtalarplacering: | Floor, Tabletop/bookshelf |
| Antal förare: | 2 |
| Bashögtalare: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Grillen: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Antal subwoofers: | 1 |
| AirPlay: | Nej |
| Högtalarposition: | Framsida |
| Att göra våfflor: | Ja |
| Typ av minneskort: | SD |
| Produktens färg: | Black, Blue, Red |
| bruksanvisning: | Ja |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Låddjup: | 470 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 12280 g |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 300 W |
| diskanthögtalare: | Ja |
| Equalizer: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm) |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Strömingång: | Ja |
| Woofer diameter: | 254 mm |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterier medföljer: | Nej |
| Displaytyp: | LED |
| Woofer diameter (imperial): | 10 " |
| Garantisedel: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| Högtalartyp: | Full range |
| Basnivåkontroll: | Ja |
| Aux-In: | Ja |
| Höljefärg: | Svart |
| Automatisk digital kanalsökning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Wild Dance ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026