NGS GSX-200 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS GSX-200 (2 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om NGS GSX-200 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | GSX-200 |
| Vikt: | 1090 g |
| Bredd: | 210 mm |
| Djup: | 110 mm |
| Höjd: | 210 mm |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Rekommenderad användning: | PC |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanaler |
| Högtalarplacering: | Floor, Tabletop/bookshelf |
| Antal förare: | 2 |
| Bashögtalare: | Ja |
| Högtalarposition: | Centrum |
| Produktens färg: | Svart |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Uteffekt (RMS): | 20 W |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Strömkälla av typen: | AC |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS GSX-200 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026