NGS Roller Furia 1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Roller Furia 1 (417 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om NGS Roller Furia 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Roller Furia 1 |
| Produkttyp: | Bärbar stereohögtalare |
| Vikt: | 194 g |
| Bredd: | 98.5 mm |
| Djup: | 49.6 mm |
| Höjd: | 75.2 mm |
| Förpackningens bredd: | 119 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Batterikapacitet: | 2500 mAh |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Ljudformat som stöds: | MP3, WAV, WMA |
| Volymkontroll: | Knappar |
| FM-radio: | Ja |
| Rekommenderad användning: | Universal |
| USB-anslutning: | USB Type-A, USB Type-C |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Inbyggd laddare: | Ja |
| Produktdesign: | Rektangel |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Produktens färg: | Blå |
| bruksanvisning: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 109 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 217 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Skyddsfunktioner: | Dust resistant, Spill resistant, Water resistant |
| Uteffekt (RMS): | 7 W |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IPX6 |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Belysningsfärg: | Multi |
| Frekvensområde: | 2.402 - 2.48 hz |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterispänning: | 3.7 V |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Bluetooth: | Ja |
| Drifttid för batteri: | 9 h |
| Aux-In: | Ja |
| LED-belysning: | Ja |
| Enkel parning: | Ja |
| Högsta musikuteffekt (PMPO): | 15 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Roller Furia 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026