NGS Sky Charm 2.1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Sky Charm 2.1 (100 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om NGS Sky Charm 2.1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/100

www.ngs.eu
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO I PORTUGUÊS
POLSKI I NEDERLANDS I ČEŠTINA I SLOVENČINA I ΕΛΛΗΝΙΚΑ
NORSK I SUOMI I SVENSKA I DANSK I LIETUVIŲ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Sky Charm 2.1 |
| Vikt: | 3300 g |
| Bredd: | 110 mm |
| Djup: | 130 mm |
| Höjd: | 990 mm |
| Förpackningens bredd: | 195 mm |
| Ljudformat som stöds: | MP3 |
| Frekvensband: | FM |
| Modell: | Hemmaljud mikrosystem |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Bakgrundsbelyst skärm: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| MP3-uppspelning: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 165 mm |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Uteffekt (RMS): | 40 W |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Strömkälla av typen: | AC |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömkälla: | AC |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| USB-port: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Röd |
| Antal: | 1 |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| Antal talare: | 3 |
| Aux-In: | Ja |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC): | 8435430619706 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Sky Charm 2.1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026