NGS Comet 2.1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Comet 2.1 (4 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om NGS Comet 2.1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/4

Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Comet 2.1 |
| Höjd: | 175 mm |
| Förpackningens bredd: | 135 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| Certifiering: | CE |
| Rekommenderad användning: | Universal |
| Ljudutgångskanaler: | 2.1 kanaler |
| Subwoofertyp: | Aktiv subwoofer |
| Subwooferns mått (BxDxH): | 128 x 100 x 107 mm |
| Typ av satellithögtalare: | 2-vägs |
| Produktens färg: | Black, White |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 115 mm |
| Uteffekt (RMS): | 11 W |
| AC-inspänning: | 5 V |
| Kabel inkluderad: | DC |
| Subwoofer RMS-effekt: | 5 W |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömkälla: | DC/USB |
| Antal satellithögtalare: | 2 |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Satellithögtalarens RMS-effekt: | 3 W |
| Satellithögtalarens mått (BxDxH): | 84 x 57 x 64 mm |
| Högsta musikuteffekt (PMPO): | 20 W |
| Satellithögtalarens vikt: | 123 g |
| Subwoofer vikt: | 275 g |
| Strömkabel längd: | 1.2 m |
| Frekvensområde för satellithögtalare: | 150 - 20000 hz |
| Känslighet för satellithögtalare: | 30 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Comet 2.1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026