Optex CDX-DAM Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Optex CDX-DAM (2 sidor) i kategorin Detektor. Denna manual har varit användbar för 36 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
1.7 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.328
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Optex |
| Kategori: | Detektor |
| Modell: | CDX-DAM |
| Vikt: | 180 g |
| Bredd: | 70 mm |
| Djup: | 52.3 mm |
| Höjd: | 140 mm |
| Placering: | inomhus |
| Bildsensortyp: | Passiv infraröd (PIR)- / Mikrovågsensor |
| Produktens färg: | Vit |
| Temperatur vid drift: | -10 - 50 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 95 % |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Strömkälla av typen: | DC |
| Monteringshöjd (min): | 1.8 m |
| Monteringshöjd (max): | 2.4 m |
Detektor Optex Manualer
5 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
19 Juni 2025
21 December 2024
Detektor Manualer
Nyaste Detektor Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026