Oranier Brisa 90 E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Oranier Brisa 90 E (1 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
536
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Oranier |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | Brisa 90 E |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 33000 g |
| Bredd: | 500 mm |
| Djup: | 585 mm |
| Höjd: | 1210 mm |
| Nettoskatt: | 40 W |
| Ljudnivå: | - dB |
| Årlig-energiförbrukning: | - kWu |
| Förpackningens vikt: | 37000 g |
| Förpackningens bredd: | 570 mm |
| Djuppackning: | 680 mm |
| Förpackningshöjd: | 1280 mm |
| Frys bruttokapacitet: | - l |
| Frys nettokapacitet: | 41 l |
| Fryskapacitet: | - kg/24u |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 132 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | - l |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Boven |
| Retentionstid vid strömavbrott: | - uur |
| Antal fryshyllor: | 1 |
| Total nettokapacitet: | 173 l |
| Total bruttokapacitet: | - l |
| Klimaatklasse: | ST |
Fläktkåpa Oranier Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025