Oranier Davara 90 S Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Oranier Davara 90 S (32 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 26 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
1.462
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Oranier |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | Davara 90 S |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 53 kWh |
| Motoreffekt: | - W |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 44 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 60 dB |
| Lampor: | 3 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 755 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Diskmaskin filter: | Ja |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | B |
| Exhaust plats: | Bak |
| Filterrengöring indikator: | Ja |
Fläktkåpa Oranier Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025