Orava AC-011 Bruksanvisning
Orava Luftkonditionering AC-011
Läs gratis den bruksanvisning för Orava AC-011 (28 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Orava AC-011 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Portable air conditioner
AC-011
Instruction manual
EN
AC-011
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orava |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | AC-011 |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 7600 g |
| Bredd: | 370 mm |
| Djup: | 330 mm |
| Höjd: | 680 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 8 l |
| Modell: | Monobloc bärbar luftkonditioneringsapparat |
| Årlig energiförbrukning (kylning): | - kWh |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Energiförbrukning per timme (kylning): | - kWh |
| Energiförbrukning per timme (uppvärmning): | - kWh |
| Avfuktningskapacitet: | 1 l/h |
| Luftflöde (hög hastighet): | 400 m³/h |
| Värmekapacitet i watt (max): | - W |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Black, White |
| bruksanvisning: | Ja |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Kylkapacitet i watt (nominell): | - W |
| Värmekapacitet i watt (nominell): | - W |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1800 W |
| AC-funktioner: | Cooling, Dehumidifying, Heating |
| Kyleffekt (max): | - BTU/h |
| Kyleffekt i watt (max): | - W |
| Styrhjul: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Timerns varaktighet (max): | 4 h |
| Passar för rumsvolym upp till: | 50 m³ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orava AC-011 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Orava Manualer
27 December 2024
25 September 2024
17 September 2024
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026