Orava Dehum 1 Bruksanvisning
Orava Luftkonditionering Dehum 1
Läs gratis den bruksanvisning för Orava Dehum 1 (23 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 42 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Orava Dehum 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

Dehumidifi er
Dehum
Dehum 1
Instruction manual
EN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orava |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | Dehum 1 |
| Vikt: | 14500 g |
| Bredd: | 335 mm |
| Djup: | 230 mm |
| Höjd: | 570 mm |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal hastigheter: | 2 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 4 l |
| Integrerad timer: | Ja |
| Kylmedium: | R290 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Placering: | Golv |
| Luftfilter: | Ja |
| HEPA-filter: | Ja |
| Avfuktningskapacitet (max): | 25 l / 24 t |
| Avfuktningskapacitet (min): | 12.4 l / 24 t |
| Produktens färg: | Black, White |
| Strömförbrukning (vanlig): | - W |
| Flyttbar vattentank: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lämplig för rumarea upp till: | 60 m² |
| Styrhjul: | Ja |
| Avjonisering: | Ja |
| Timerns varaktighet (max): | 12 h |
| Passar för rumsvolym upp till: | - m³ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orava Dehum 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Orava Manualer
27 December 2024
25 September 2024
17 September 2024
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026