Orbegozo PHE 50 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo PHE 50 (41 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo PHE 50 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/41

ESTUFADE GAS– MANUAL DE INSTRUCCIONES
GAS PATIO HEATER-INSTRUCTIONMANUAL
POÊLEÀGAZ-MANUELD’INSTRUCTIONS
FOGÃOA GÁS-MANUALDEINSTRUÇÕES
PHE 50PHE 70
Sonifer, S.A.
Avenida de Santiago,86
30007 Murcia
España
E-mail:
sonifer@sonifer.es
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoyguárdeloparafuturasconsultas.
Sólo así podrá obtenerlos mejoresresultados y la máximaseguridad de uso.
Readthismanualcarefullybeforerunningthisapplianceandsaveitforreferenceinorderto
obtain the bestresults and ensuresafe use.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtoute
consultationfuture.C’estlaseulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécurité
optimale d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoeguarde-oparaconsulta
futura.Só assim, poderá obter os melhoresresultados e a máximasegurança na utilização
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | PHE 50 |
| Vikt: | 16300 g |
| Bredd: | 800 mm |
| Höjd: | 225 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Lämplig för: | Utomhus |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Bränsleförbrukning: | 870 g/h |
| Produktens färg: | Svart |
| Värmeeffekt: | 12000 W |
| Styrhjul: | Ja |
| Bräsnletyp: | gas |
| Gastyp: | Butan / Propan |
| Tippskydd: | Ja |
| Tändning typ: | Piezo |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo PHE 50 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026