Orbegozo PHE 75 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo PHE 75 (64 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo PHE 75 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

ESTUFADE GAS –MANUAL DEINSTRUCCIONES
GASPATIO HEATER - INSTRUCTIONMANUAL
POÊLEÀGAZ- MANUEL D’INSTRUCTIONS
FOGÃOA GÁS-MANUALDE INSTRUÇÕES
PHE 75/ PHE80
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
MadeinP.R.C.
Leaatentamente este manualantes de utilizareste aparatoy guárdelo para futuras consultas. Sólo así podrá obtenerlos mejores
resultadosy la máximaseguridaddeuso.
Read this manual carefullybeforerunning thisapplianceandsaveitforreferenceinorder toobtain thebestresultsand ensuresafe
use.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercet appareilet conservez-lepourtoute consultationfuture.C’estlaseule façon
d’obtenirles meilleursrésultatset unesécuritéoptimaled’utilisation.
Leiaeste manualcuidadosamenteantesde utilizareste aparelhoeguarde-oparaconsultafutura. Sóassim,poderáobteros
melhoresresultadosea máximasegurançanautilização
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | PHE 75 |
| Vikt: | 26000 g |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | 2210 mm |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Typ av värmeelement: | Keramiska |
| Värmeeffekt (min): | 5000 W |
| Produktens färg: | Silver |
| Effekt: | 13000 W |
| Antal spänningsnivåer: | 2 |
| Värmeeffekt: | 13000 W |
| Front speaker type: | 37 Bar |
| Lämplig för rumarea upp till: | 25 m² |
| Styrhjul: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo PHE 75 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026