Orbegozo PE 2750 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo PE 2750 (17 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo PE 2750 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/17

PLACAELÉCTRICA– MANUALDE INSTRUCCIONES
HOTPLATE-INSTRUCTIONMANUAL
PLAQUE DE CUISSON - MANUEL D’INSTRUCTIONS
CHAPAELÉCTRICA- MANUALD’INSTRUÇÕES
PE 2710PE 2750PE 2810
PE 2850PE 2910PE 2950
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
MADEIN P.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sóloasí
podráobtener los mejoresresultadosy la máxima seguridad deuso.
Readthismanualcarefullybeforerunningthisapplianceandsaveit forreferenceinordertoobtainthe
best resultsand ensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtouteconsultation
future.C’est laseulefaçon d’obtenir les meilleursrésultatset unesécuritéoptimale d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoeguarde-oparaconsultafutura.Sóassim,
poderáobteros melhoresresultadosea máximasegurançanautilização
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | PE 2750 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Typ av spishäll: | Gjutjärnsplatta |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 2 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 2 |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Sjudning |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Höger |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Vanlig |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Vänster |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 1000 W |
| Stora brännare / kokzon: | 1500 W |
| Manöverplats: | Framsida |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1500 W |
| Typ av ytskikt: | Emaljerad |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 2500 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo PE 2750 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026