Orbegozo PW 1020 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo PW 1020 (22 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo PW 1020 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

VENTILADOR DE SOBREMESA- MANUAL DE INSTRUCCIONES
TABLE FAN - INSTRUCTION MANUAL
VENTILATEUR DE TABLE- MANUELD’INSTRUCTIONS
VENTILADOR DE TABELA- MANUALDE INSTRUÇÕES
PW 1019 - PW1020 -PW 1021
Sonifer,S.A.
Avenida de Santiago, 86
30007Murcia España
E-mail: sonifer@sonifer.es
MadeinPRC
Leaatentamenteestemanualantesde utilizaresteaparatoyguárdeloparafuturasconsultas.Sóloasípodrá
obtenerlosmejoresresultadosy la máximaseguridaddeuso.
Readthismanualcarefullybeforerunningthisapplianceandsave itforreferenceinordertoobtainthebest
resultsandensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementce manuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtouteconsultationfuture.
C’estlaseulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécurité optimaled’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoe guarde-oparaconsultafutura.Sóassim,
poderá obter osmelhoresresultadosea máximasegurançana utilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | PW 1020 |
| Enhetsplacering: | Aanrecht |
| Innehåll (inuti): | 20 l |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Magnetronkraft: | 700 W |
| Färg på produkten: | Wit |
| Antal effektnivåer: | 5 |
| Dörrgångjärn: | Links |
| Skivspelare: | Ja |
| Skivbordsstorlek: | 255 mm |
| Inbyggd display: | Nee |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 439.5 mm |
| Djup: | 330 mm |
| Höjd: | 257.6 mm |
| Fördröjd starttimer: | Nee |
| Förpackningens bredd: | 488 mm |
| Djuppackning: | 380 mm |
| Förpackningshöjd: | 291 mm |
| Dörröppningsmekanism: | Uittrekken |
| Belysning inuti: | Ja |
| Integrerad klocka: | Nee |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Placering: | Bord |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Antal fläktblad: | 4 |
| Skyddsgaller: | Ja |
| Fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Blå |
| Förpackningstyp: | Låda |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Fläktdiameter: | 100 mm |
| Strömkälla av typen: | AC, USB |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo PW 1020 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025