Orbegozo CP 25132 B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo CP 25132 B (29 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo CP 25132 B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

VENTILADORDETECHO–MANUALDEINSTRUCCIONES
CEILING FAN-INSTRUCTIONMANUAL
VENTILATEURDU PLAFOND- MANUELD’INSTRUCTIONS
VENTILADORDETETO-MANUALDEINSTRUÇÕES
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007MurciaEspaña
E-mail: sonifer@sonifer.es
MadeinP.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesde utilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sóloasípodrá
obtenerlosmejoresresultadosy la máximaseguridaddeuso.
Readthismanualcarefullybeforerunning thisapplianceand saveit for referenceinordertoobtainthebest
resultsandensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtoute consultation
future.C’estlaseulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécurité optimaled’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeusaresteaparelhoe guarde-opara referênciafutura.A única
maneirade obter osmelhores resultadoseamáximasegurançade uso.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | CP 25132 B |
| Höjd: | 475 mm |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Tak |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Antal fläktblad: | 4 |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Trådlös |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| Fläktdiameter: | 1320 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Lampor: | 60 W |
| Fäste/lock: | E27 |
| Inbyggd ljus: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo CP 25132 B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025