Orbegozo PW 1546 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo PW 1546 (13 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo PW 1546 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

VENTILADOR INDUSTRIAL -MANUAL DE INSTRUCCIONES
INDUSTRIAL FAN - INSTRUCTION MANUAL
VENTILATEUR INDUSTRIEL -MANUEL D’INSTRUCTIONS
INDUSTRIALFAN - MANUAL DE INSTRUÇÕES
PW1546
Sonifer,S.A.
Avenida de Santiago,86
30007Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
Madein P.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sólo
asípodráobtener los mejores resultadosy la máximaseguridaddeuso.
Readthis manualcarefully before running thisappliance and saveitfor referencein order to obtain
the best resultsand ensure safe use.
Veuillezlireattentivement ce manuel avant d’utiliser cetappareil etconservez-lepour toute
consultation future. C’est laseule façon d’obtenir les meilleurs résultatset une sécurité optimale
d’utilisation.
Leiaeste manual cuidadosamente antesde utilizar esteaparelho e guarde-opara consulta futura. Só
assim, poderáobter osmelhores resultadosea máximasegurançana utilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | PW 1546 |
| Handtag: | Ja |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Diameter: | 450 mm |
| Modell: | Industriell golvfläkt |
| Fläkthastighet: | - RPM |
| Produktens färg: | Blue, White |
| Effekt: | 135 W |
| Fläktdiameter: | 450 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo PW 1546 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025