Orbegozo RCA-1500 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo RCA-1500 (32 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo RCA-1500 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

Emisor Térmico de Bajo Consumo
Low Energy Electric Radiator
Emeteur Térmique à Bas Profil Éneregétique
Emisor Termico de Baixo Consumo
Modelos
RCA/RCD-500
RCA/RCD-800
RCA/RCD-1000
RCA/RCD-1300
RCA/RCD-1500
SONIFER, S.A.
Avenida de Santiago, 86
30.007 Murcia. - SPAIN
e-mail: sonifer@sonifer.es
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | RCA-1500 |
| Färg på produkten: | Beige |
| Förpackningens vikt: | 1400 g |
| Snäll: | AV-zender & ontvanger |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1200 Pixels |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| DVI-ingångsportar: | 1 |
| DVI-utgångar: | 1 |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| Bandbreedte: | 165 MHz |
| Mottagare mått (B x D x H): | 110 x 86 x 26 mm |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Maximal-räckvidd: | 150 m |
| AC-ingångsspänning: | 5 V |
| Strömförbrukning (typiskt): | 10 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 45 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 90 procent |
| Sändarens mått (BxDxH): | 110 x 86 x 26 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo RCA-1500 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026