Orbegozo CR 6000 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo CR 6000 (33 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo CR 6000 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/33

CALEFACTOR CERÁMICO- MANUALDEINSTRUCCIONES
PTC FAN HEATER- INSTRUCTIONMANUAL
RADIATEURAVEC VENTILATEUREN CÉRAMIQUE- MANUELD’INSTRUCTIONS
AQUEDECEDOR COM VENTILADORDE CERÂMICA- MANUALDEINSTRUÇÕES
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
MADEIN P.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesde utilizaresteaparatoyguárdeloparafuturasconsultas.Sóloasí
podráobtener los mejoresresultadosy la máxima seguridad deuso.
Read this manual carefullybeforerunning thisapplianceand save it forreference inorder toobtain
thebest resultsand ensuresafeuse.
Veuillez lireattentivement ce manuel avant d’utilisercet appareil et conservez-lepour toute
consultationfuture.C’est la seulefaçon d’obtenirles meilleursrésultatset unesécuritéoptimale
d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoeguarde-oparaconsultafutura.Só
assim,poderáobteros melhoresresultadosea máximasegurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | CR 6000 |
| Färg på produkten: | Black, Grey, Red |
| Vikt: | 22000 g |
| Bredd: | 200 mm |
| Djup: | 96 mm |
| Höjd: | 176 mm |
| Förpackningens vikt: | 24600 g |
| Förpackningens bredd: | 510 mm |
| Djuppackning: | 422 mm |
| Förpackningshöjd: | 420 mm |
| Tillgångar: | 4600 W |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Typ av strömkälla: | Benzine |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Bärhandtag: | Ja |
| Korrekt användning: | Watervoorraad |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Lämplig för utomhusbruk: | Ja |
| Maximal arbetsbelastning: | 2.6 bar |
| Lämplig för inomhusbruk: | Ja |
| Flödeshastighet: | 23000 L/u |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Värmeeffekt (min): | - W |
| Maximal-sughöjd: | 6.5 m |
| Max leveranshöjd: | 26 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| AC-inspänning: | 230 V |
| På / av-knapp: | Ja |
| Värmeeffekt: | 1200 W |
| Kontrollampa: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo CR 6000 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026