Orbegozo FH 5034 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo FH 5034 (25 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo FH 5034 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

CALEFACTOR - MANUAL DE INSTRUCCIONES
FAN HEATER - INSTRUCTION MANUAL
RADIATEUR SOUFFLANT - MANUEL D’INSTRUCTIONS
THERMOVENTILADOR - MANUAL DE INSTRUÇÕES
FH 5034
Sonifer,S.A.
Avenida de Santiago, 86
30007 Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
Made inP.R.C.
Esteproductoestáindicadoúnicamenteen lugaresabrigadosoparaunautilizaciónpuntual.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sólo
así podráobtenerlosmejores resultados ylamáximaseguridaddeuso.
This product is only suitable for well insulated spaces or occasional use
Readthis manualcarefully before runningthis applianceand save itforreferenceinorderto
obtainthe bestresultsand ensure safe use.
Ceproduitnepeutêtreutiliséquedansdeslocauxbienisolésou de manièreoccasionnelle.
Veuillezlire attentivementce manuel avantd’utiliser cetappareil etconservez-lepour toute
consultation future.C’estlaseulefaçond’obtenirles meilleurs résultats etunesécurité optimale
d’utilisation.
Esteprodutoéadequadoapenasparaespaçosbem isoladosespaçosouutilizaçãoocasional.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoeguarde-oparaconsultafutura.
Sóassim,poderáobteros melhoresresultados e amáximasegurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | FH 5034 |
| Bredd: | 315 mm |
| Djup: | 275 mm |
| Höjd: | 135 mm |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Elektrisk värmefläkt |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Desk, Floor, Table |
| Värmeeffekt (min): | 1000 W |
| Sommarventilation: | Ja |
| Typ av termostatstyrning: | Mekanisk |
| Produktens färg: | Black, White |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 2 |
| På / av-knapp: | Ja |
| Värmeeffekt: | 2000 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo FH 5034 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026