Orbegozo FHI 2000 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo FHI 2000 (24 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo FHI 2000 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

CALEFACTOR- MANUAL DEINSTRUCCIONES
FANHEATER- INSTRUCTIONMANUAL
RADIATEUR SOUFFLANT- MANUEL D’INSTRUCTIONS
THERMOVENTILADOR- MANUAL DEINSTRUÇÕES
FHI2000
Sonifer,S.A.
Avenida de Santiago, 86
30007 Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
Leaatentamenteestemanual antes deutilizar esteaparatoy guárdelopara futuras consultas.Sóloasí podrá
obtenerlosmejoresresultadosy lamáximaseguridadde uso.
Read thismanualcarefullybeforerunning thisappliance andsave it forreferenceinorderto obtain thebest
resultsandensure safe use.
Veuillezlire attentivementcemanuelavant d’utilisercet appareilet conservez-lepourtouteconsultation
future.C’est laseule façond’obtenirlesmeilleursrésultatset une sécuritéoptimale d’utilisation.
Leiaestemanual cuidadosamenteantes deutilizar este aparelhoeguarde-oparaconsultafutura.Só assim,
poderáobteros melhoresresultados e a máxima segurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | FHI 2000 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 195 mm |
| Djup: | 175 mm |
| Höjd: | 288 mm |
| Handtag: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Elektrisk värmefläkt |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Typ av värmeelement: | Keramiska |
| Värmeeffekt (min): | 1000 W |
| Typ av termostatstyrning: | Mekanisk |
| Produktens färg: | Black, Red |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IP44 |
| Material, hölje: | Metall |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Värmeeffekt: | 2000 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo FHI 2000 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026