Severin FKS 8839 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin FKS 8839 (100 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Severin FKS 8839 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/100

ART.-NO. FKS 8839
DE Gebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NL Gebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DK Brugsanvisning
SE Bruksanvisning
FI Käyttöohje
PTManual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
Flaschenkühlschrank 3
Refrigerator for bottles 11
Réfrigérateur pour bouteilles 18
Koelkast voor flessen 26
Frigorífico para botellas 34
Refrigeratore per bottiglie 42
Køleskab til flasker 50
Kylskåp för flaskor 57
Jääkaappi pulloille 64
Frigorífico de garrafas 71
Chłodziarka do napojów w butelkach 78
Ψυγείο για μπουκάλια 86
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | FKS 8839 |
| Produkttyp: | Vinkylare med kompressor |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 110 g |
| Bredd: | 85.4 mm |
| Djup: | 69.1 mm |
| Höjd: | 1450 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 902 kWh |
| Förpackningens vikt: | 170 g |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Blåtand: | Nee |
| Vormfaktor: | Dome |
| Placeringsstöd: | Binnen |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Monteringsmetod: | Plafond |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | 2560 x 1410 Pixels |
| Totalt antal megapixlar: | 4 MP |
| Typ av strömkälla: | DC |
| Minimal belysning: | - Lux |
| Antal kameror: | 1 |
| LED-typ: | IR |
| Antal hyllor: | 5 galler |
| antal dörrar: | 1 dörr/dörrar |
| Antal temperaturzoner: | 1 |
| Temperaturområde (zon 1): | - ° C |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.7 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| vitbalans: | Auto, Manual |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1440 |
| Justerbara hyllor: | Nej |
| Brusreducering: | Ja |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 60 °C |
| Max 30 bilder per sekund: | 30 fps |
| Progressiv skanning: | Ja |
| PTZ-kontroll: | Ja |
| Maximalt avstånd: | 20 m |
| Panoreringsintervall: | 0 - 360 ° |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Styr kamerapanorering: | Ja |
| Kameralutningsfunktion: | Ja |
| Antal sensorer: | 1 |
| Antal LED-belysning: | 12 |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Ja |
| Wifi: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | -40 - 60 °C |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 90 ° |
| Linsens betraktningsvinkel, horisontell: | 76.4 ° |
| Brusreduceringsteknik: | Ultra 2D-ruisonderdrukking |
| Linsens betraktningsvinkel, vertikal: | 41.6 ° |
| Låddjup: | 630 mm |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 275 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Höljefärg: | Vit |
| Flaskor kapacitet: | 126 flaska/flaskor |
| Inre färg: | Transparent |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin FKS 8839 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Severin Manualer
29 September 2024
21 September 2024
31 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026