Severin KS 9799 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KS 9799 (52 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Severin KS 9799 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Gefrierschrank
Cabinet freezer
Congélateur armoire
Vrieskast
쮕
Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d'emploi
Gebruiksaanwijzing
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | KS 9799 |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 53000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1450 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 193 kWh |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 20 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 670 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 57000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 20 h |
| Djup med öppen dörr: | 1205 mm |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 196 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kontrollampa: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KS 9799 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Severin Manualer
29 September 2024
21 September 2024
31 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026