Severin KA 4305 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 4305
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 4305 (82 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 4305 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/82

Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d’emploi
Gebruiksaanwijzing
Instrucciones de uso
Manuale d’uso
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Oδηγίες χρήσεως
Руководство по
эксплуатации
Ka eeautomat
Co ee Maker
Cafetière
Ko ezet apparaat
Cafetera
Ca ettiera
Ka emaskine
Ka ekokare
Kahvinkeitin
Ekspres do kawy
Καφετιέρα
Кофеварка
쮕
ཚ
ও
RUS
FIN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4305 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 6100 g |
| Bredd: | 409 mm |
| Djup: | 175 mm |
| Höjd: | 398 mm |
| Förpackningens vikt: | 7000 g |
| Förpackningens bredd: | 486 mm |
| Djuppackning: | 228 mm |
| Förpackningshöjd: | 497 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Skärm diagonal: | 17 " |
| Upplösning: | 1280 x 1024 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| USB uttag: | Nee |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 170 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 160 ° |
| Medföljande kablar: | AC, Audio (3.5mm), VGA |
| Typiskt kontrastförhållande: | 1000:1 |
| Ljusstyrka: | 250 cd/m² |
| Frekvensområde horisontellt: | 24 - 82 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 50 - 85 Hz |
| Kompositvideoingång: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 3 W |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Certifiering: | CB, FCC, CE, WEEE, REACH, GOST-R |
| Display, antal färger: | 16.78 miljoen kleuren |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.5 W |
| HD typ: | SXGA |
| Ljudingångar: | Ja |
| Displayteknik: | LED |
| Respons tid: | 3 ms |
| Pixelpitch: | 0.264 x 0.264 mm |
| Panelens livslängd: | - uur |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Bild-i-bild: | Ja |
| DVI-D-portar: | 1 |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Integrerad TV-tuner: | Nee |
| Plug and play: | Ja |
| VGA (D-Sub) ingångsportar: | 1 |
| Skärmdiameter i centimeter: | - cm |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Förvaringsfuktighet: | 5 - 95 procent |
| Synlig vattennivå: | Ja |
| Produktdesign: | Digitale signage flatscreen |
| Strömförbrukning (typiskt): | 19 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 90 procent |
| Tiltvinkelområde: | -20 - 20 ° |
| S-Video-ingang: | Ja |
| lutningsjusteringar: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Flyttbar vattentank: | Ja |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Kokplatta: | Ja |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 4305 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026