Severin KA 4851 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 4851
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 4851 (45 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 4851 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/45

ART.-NO. KA 4850 / KA 4851
FILKA.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4851 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 5604 g |
| Bredd: | 460 mm |
| Djup: | 170 mm |
| Höjd: | 382 mm |
| Sladdlängd: | 0.8 m |
| Förpackningens bredd: | 530 mm |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP20 |
| Vattentankens kapacitet: | 2 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | - " |
| Upplösning: | 960 x 540 Pixels |
| Placeringsstöd: | Binnen |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 155 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 135 ° |
| Ljusstyrka: | 250 cd/m² |
| Displayteknik: | LED |
| Respons tid: | - ms |
| Vattenfilter: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Ja |
| Justerbar kaffestyrka: | Ja |
| Användarvänlig: | Ja |
| Antal kvarnar: | 1 styck |
| Produktdesign: | Videomuur |
| AC-ingångsspänning: | 100~240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 80 procent |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Effekt: | 1520 W |
| Låddjup: | 225 mm |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Coffee beans, Ground coffee |
| Koppkapacitet: | 1 koppar |
| Flyttbar vattentank: | Ja |
| Espresso-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Automatisk avkalkning: | Ja |
| Behållare för bryggt kaffe: | Cup, Jug |
| Diskvattensäkra delar: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Typ av kvarn: | Kaffekvarn av rostfritt stål |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
| Kvarnens kapacitet: | 235 g |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 4851 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026