Severin KA 9315 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 9315
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 9315 (84 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 9315 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

Duo-Kaffeeautomat 4
Duo Coffee Maker 11
Cafetière Duo 17
Duo Koffiezetapparaat 24
Cafetera Dúo 31
Caffettiera Duo 38
Duo Kaffemaskine 45
Duo kaffebryggare 51
Duo-kahvinkeitin 57
Cafeteira dupla 63
Ekspres do kawy Duo 70
Διπλή καφετιέρα 77
104 x 142 mm
DE Gebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NL Gebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DK Brugsanvisning
SE Bruksanvisning
FI Käyttöohje
PTManual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
ART.-NO. KA 9314 / KA 9315
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 9315 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 13700 g |
| Bredd: | 485 mm |
| Djup: | 410 mm |
| Höjd: | 690 mm |
| Sladdlängd: | 0.7 m |
| Förpackningens bredd: | 405 mm |
| Snäll: | Vrijstaand PA-geluidssysteem |
| Användarmanual: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 1 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Typ av strömkälla: | Niet ondersteund |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 400 W |
| Antal högtalare: | 1 |
| Equalizerinställningar: | Nee |
| Impedans: | 8 Ohm |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Antal förare: | 2 |
| Bashögtalare: | Ja |
| Frekvensomfång: | 30 - 20000 Hz |
| Känslighet: | 121 dB |
| Karaoke: | Nee |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Förstärkare: | Nee |
| Diameter woofer: | 15 " |
| Antal basförare: | 1 |
| Antal diskantdrivrutiner: | 1 |
| Tweeter: | Ja |
| Två kannor samtidigt: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 253 mm |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 16 koppar |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kontrollampa: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 9315 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026