Severin KA 9306 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 9306
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 9306 (84 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 9306 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

Kaffeeautomat 4
Coffee Maker 11
Cafetière 17
Koffiezetapparaat 24
Cafetera 30
Caffettiera 37
Kaffemaskine 44
Kaffekokare 50
Kahvinkeitin 56
Cafeteira elétrica 62
Ekspres do kawy 68
Καφετιέρα 75
104 x 142 mm
DE Gebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NL Gebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DK Brugsanvisning
SE Bruksanvisning
FI Käyttöohje
PTManual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
ART.-NO. KA 9306 / KA 9307 / KA 9308
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 9306 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Nej |
| Vikt: | 2000 g |
| Bredd: | 220 mm |
| Djup: | 355 mm |
| Höjd: | 383 mm |
| Förpackningens bredd: | 216 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Nej |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 1000 W |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 365 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3300 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 8 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 9306 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026