Severin KV 8009 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KV 8009
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KV 8009 (80 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Severin KV 8009 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

Instruction manual
Instrucciones
Manual de instruções
S2
US
—
ES
—
PT
I/M No.: 8582.0000
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KV 8009 |
| Produkttyp: | Espressomaskin |
| Vikt: | 9000 g |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 330 mm |
| Höjd: | 350 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1.5 l |
| Certifiering: | CE, CB, EMC |
| Modell: | Kaffe/espresso |
| Inbyggd kvarn: | Ja |
| Produktens färg: | Röd |
| Effekt: | 1500 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Material, hölje: | Plastic, Stainless steel |
| Koppkapacitet: | 12 koppar |
| Flyttbar vattentank: | Ja |
| Front speaker type: | 15 Bar |
| Diskvattensäkra delar: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kaffebönskapacitet: | 140 g |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KV 8009 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026