Severin KA 9554 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 9554
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 9554 (76 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 9554 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RUРуководство по эксплуатации
ART.-NO. KA 4815 / KA 4816 / KA 4817 / KA 4822 / KA 9554
Kaffeeautomat 4
Coffee Maker 10
Cafetière 15
Koffiezet apparaat 21
Cafetera 27
Caffettiera 33
Kaffemaskine 39
Kaffekokare 44
Kahvinkeitin 49
Ekspres do kawy 54
Καφετιέρα 60
Кофеварка 66
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 9554 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 2070 g |
| Bredd: | 290 mm |
| Djup: | 230 mm |
| Höjd: | 340 mm |
| Förpackningens bredd: | 258 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1.25 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Synlig vattennivå: | Ja |
| Kaffefilter: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Låddjup: | 290 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2600 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Espresso-tillagning: | Nej |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kontrollampa: | Ja |
| Kokplatta: | Ja |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 9554 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026