Severin KA 5740 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 5740
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 5740 (46 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 5740 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

Kaffemaskine
Kaffekokare
Kahvinkeitin
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
FIN
Kaffeeautomat
Coffee maker
Cafetière
Koffiezet apparaat
Cafetera
쮕
Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d'emploi
Gebruiksaanwijzing
Instrucciones de uso
2961-043
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 5740 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 293 mm |
| Djup: | 197 mm |
| Höjd: | 476 mm |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Effekt: | 1400 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 8 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Aromkanna: | Ja |
| Mjölktank: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 5740 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026