Severin KS 9766 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KS 9766 (40 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
40
Nedladdningar
1.024
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KS 9766 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 53000 g |
| Bredd: | 560 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 1690 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 197 kWh |
| Förpackningens bredd: | 580 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 3 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 650 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 57000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 17 h |
| Djup med öppen dörr: | 1140 mm |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 258 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | T (tropisk) |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 57 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 201 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Vattenberedare: | Nej |
| Porttyp: | Dubbel |
kylskåp Severin Manualer
19 Oktober 2025
18 Oktober 2025
19 Februari 2025
14 Februari 2025
14 Februari 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026