Severin KS 9889 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KS 9889 (81 sidor) i kategorin Vinklimatskåp. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
81
Nedladdningar
527
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Vinklimatskåp |
| Modell: | KS 9889 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 17880 g |
| Bredd: | 430 mm |
| Djup: | 480 mm |
| Höjd: | 515 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 147 kWh |
| Förpackningens bredd: | 460 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Kina |
| Antal hyllor: | 2 galler |
| antal dörrar: | 1 dörr/dörrar |
| Antal temperaturzoner: | 1 |
| Temperaturområde (zon 1): | 4 - 18 ° C |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Hållbarhetsorganisationer: | amfori BSCI |
| Låddjup: | 515 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 19500 g |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, ErP, REACH, WEEE |
| Energiklass: | G |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glass/Plast |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 46 l |
| Bulleremission, klass: | D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | SN-N |
| Dörr färg: | Black, Transparent |
| Uppfyller hållbarhetskrav: | Ja |
| Inbyggd lampa: | Nej |
| Höljefärg: | Svart |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 841821910 |
| Handtagets färg: | Svart |
| Flaskor kapacitet: | 15 flaska/flaskor |
| Inre färg: | Svart |
Vinklimatskåp Severin Manualer
25 Juli 2024
24 Juli 2024
Vinklimatskåp Manualer
Nyaste Vinklimatskåp Manualer
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
11 Mars 2025