Severin PG 8568 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin PG 8568 (52 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Severin PG 8568 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

ART.-NO. PG 8565 / PG 8566 / PG 8567 / PG 8568
DE Gebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NL Gebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DK Brugsanvisning
SE Bruksanvisning
FI Käyttöohje
PTManual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
Tischgrill / Standgrill 4
Table-top grill / Stand grill 8
Barbecue-gril de table / Barbecue-gril sur pieds 12
Tafelgrill / Staande grill 16
Barbacoa de sobremesa / Barbacoa con soporte 20
Grill da tavolo / Grill da terra 24
Elektrisk bordgrill / Grill med stativ 28
Bordsgrill / Grill med ställning 31
Pöytägrilli / Jalkagrilli 34
Grelhador de mesa / Grelhador com suporte 37
Grill stołowy / Grill stojący 41
Επιτραπέζια ψησταριά / Επιδαπέδια ψησταριά 45
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PG 8568 |
| Värmekälla: | Elektrisk |
| Vikt: | 5800 g |
| Bredd: | 560 mm |
| Djup: | 540 mm |
| Höjd: | 985 mm |
| Sladdlängd: | 1.4 m |
| Förpackningens bredd: | 578 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Grill |
| Lock: | Nej |
| Bärbar: | Ja |
| Ben: | Ja |
| Avtagbara plattor: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 462 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6820 g |
| Antal ben: | 4 ben |
| matlagningsyta: | 445 x 260 mm |
| Flyttbar vattentank: | Ja |
| Bästa användningsområden: | Balcone, Indoor |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 1 |
| Styrhjul: | Nej |
| Inbyggd förmåga: | Nej |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Vindskydd ingår: | Ja |
| Total effekt: | 2200 W |
| Form på matlagningsyta: | Rektangulär |
| Borttagbart element: | Ja |
| Lagerhylla: | Ja |
| Borttagbar grill: | Ja |
| Material, matlagningsyta: | Aluminium |
| Modulärt galler: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin PG 8568 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026