Severin TO 2037 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2037 (70 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 44 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2037 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/70

Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d’emploi
Gebruiksaanwijzing
Instrucciones de uso
Manuale d’uso
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Oδηγίες χρήσεως
Руководство по
эксплуатации
Toastofen
Toasting oven
Mini four réchau eur
Toast-oven
Mini Horno Tostador
Forno tostapane
Toas tov n
Grillugn
Grilliuuni
Piekarnik-Toster
Φουρνάκι
Печь - тостер
쮕
ཚ
ও
RUS
FIN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2037 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 50 g |
| Bredd: | 50 mm |
| Djup: | 255 mm |
| Höjd: | 11 mm |
| Husmaterial: | Kunststof |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Nuvarande: | 2 A |
| Ugnens termostatområde: | 100 - 230 ° C |
| Videolägen som stöds: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 Pixels |
| Medföljande kablar: | Micro-USB |
| Certifiering: | CTS 1.4a\nCE\nFCC\nRoHS2 |
| HDCP: | Ja |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| HD typ: | 4K Ultra HD |
| 3D: | Ja |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Stöder Windows: | Ja |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Strömförsörjning via USB: | Ja |
| Kontaktledarmaterial: | Goud |
| Video av: | 2x DisplayPort |
| Videoanslutning: | DisplayPort |
| AC-ingångsspänning: | 5 V |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 96 procent |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85176990 |
| Antal videoportar: | 2 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Lampor: | 1300 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 19 l |
| Mått, bakplåt: | 295 x 255 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2037 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026