Severin TO 2054 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2054 (64 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2054 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RU Руководство по эксплуатации
Toastofen 4
Toasting oven 9
Mini four réchauffeur 13
Toast-oven 18
Mini Horno Tostador 23
Fornetto tostapane 28
Toastovn 33
Grillugn 37
Grilliuuni 41
Piekarnik-Toster 45
Φουρνάκι50
Тостер печь- 55
www.severin.com
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2054 |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Green, Stainless steel, White |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 358 mm |
| Djup: | 310 mm |
| Höjd: | 210 mm |
| Antal program: | 4 |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Innehåll: | 1.7 l |
| Blandningsfunktion: | Ja |
| Bakplåt: | Ja |
| Värmekraft: | - W |
| Stil: | Blenderstijl |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 9 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 9 l |
| Totalt ugn: | 800 W |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | - kWh |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| 99-minuterstimer: | 60 min |
| Energiförbrukning (forcerad konvektion): | - MJ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2054 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026