Severin PG 8567 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin PG 8567 (53 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Severin PG 8567 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/53

ART.-NO. PG 8565 / PG 8566 / PG 8567 / PG 8568
DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PTManual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
Tischgrill / Standgrill 4
Table-top grill / Stand grill 8
Barbecue-gril de table / Barbecue-gril sur pieds 12
Tafelgrill / Staande grill 16
Barbacoa de sobremesa / Barbacoa con soporte 20
Grill da tavolo / Grill da terra 24
Elektrisk bordgrill / Grill med stativ 28
Bordsgrill / Grill med ställning 31
Pöytägrilli / Jalkagrilli 34
Grelhador de mesa / Grelhador com suporte 37
Grill stołowy / Grill stojący 41
Επιτραπέζια ψησταριά / Επιδαπέδια ψησταριά 45
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PG 8567 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 527 mm |
| Djup: | 395 mm |
| Höjd: | 148 mm |
| Sladdlängd: | 1.4 m |
| Förpackningens bredd: | 565 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Integrerad timer: | Nej |
| Automatisk avstängning: | Nej |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 2200 W |
| Låddjup: | 132 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4377 g |
| Formfaktor: | Rektangulär |
| Diskvattensäkra delar: | Nej |
| Typ av ytskikt: | Galler |
| Stabiliserande fötter: | Nej |
| Teflonbehandlad: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin PG 8567 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026