Severin TO 2031 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2031 (46 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2031 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

FIN
RUS
Toastofen
Toasting oven
Mini four réchauffeur
Toast-oven
Mini Horno Tostador
Fornetto tostapane
Toastovn
Grillugn
Grilliuuni
Piekarnik-Toster
Φουρνκι
Печь - тостер
Manuale d’uso
Instrucciones de uso
Gebruiksaanwijzing
Mode d'emploi
Instructions for use
Gebrauchsanweisung
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Руководство по эксплуатации
Οδηγες χρσεως
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2031 |
| Bredd: | 360 mm |
| Djup: | 312 mm |
| Höjd: | 220 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnens nettokapacitet: | 9 l |
| Antal nivåer: | 2 |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Mått, bakplåt: | 245 x 210 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2031 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026