Severin TO 9677 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 9677 (66 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 9677 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/66

Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d’emploi
Gebruiksaanwijzing
Instrucciones de uso
Manuale d’uso
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Oδηγίες χρήσεως
Руководство по
эксплуатации
Toastofen
Toasting oven
Mini four réchau eur
Toast-oven
Mini Horno Tostador
Forno tostapane
Toas tov n
Grillugn
Grilliuuni
Piekarnik-Toster
Φουρνάκι
Печь - тостер
쮕
ཚ
ও
RUS
FIN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 9677 |
| Färg på produkten: | Meerkleurig |
| Vikt: | 11.34 g |
| Bredd: | 965.2 mm |
| Djup: | 965.2 mm |
| Höjd: | 774.7 mm |
| Grill: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Uppblåsbar: | Nee |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Produktstorlek (BxDxH): | 440 x 377 x 265 mm |
| Invändig kapacitet: | 19 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | - W |
| Tallriksstorlek: | 280 mm |
| Dörröppningstyp: | Öppnas utåt |
| Klocka: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 9677 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026