Severin TO 2068 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2068 (96 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2068 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/96

DE Gebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ES Instrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RU Руководство по эксплуатации
Toastofen 4
Rotisserie toast oven 11
Mini four rôtissoire 18
Roosterspit/oven 25
Mini Horno Tostador-Asador 32
Fornetto con girarrosto 39
Toastovn med roterende grillspyd 47
Grillugn med roterande spett 54
Grilliuuni 61
Piekarnik z opiekaczem i rożnem 67
Φουρνάκι με ψησταριά 75
Ростер83
www.severin.com
TO 2068
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2068 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 6000 g |
| Bredd: | 440 mm |
| Djup: | 390 mm |
| Höjd: | 295 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 495 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Tillgångar: | 800 W |
| På / Av knapp: | Ja |
| Indikator ljus: | Ja |
| Justerbar termostat: | 100 - 230 ° C |
| Antihalkfötter: | Ja |
| Smulbricka: | Ja |
| Bakfunktion: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Bakplåt: | Ja |
| Pizzasten: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 415 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9300 g |
| Ugnens nettokapacitet: | 20 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Ugnström: | 1500 W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Borttagbart smulmagasin: | Ja |
| Grillgaller ingår: | Ja |
| Bottenvärme: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2068 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026