Severin TO 2036 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2036 (66 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2036 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/66

Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d’emploi
Gebruiksaanwijzing
Instrucciones de uso
Manuale d’uso
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Oδηγίες χρήσεως
Руководство по
эксплуатации
Toastofen
Rotisserie toast oven
Mini four rôtissoire
Roosterspit/oven
Mini Horno Tostador-Asador
Fornetto con girarrosto
Toastovn med roterende grillspyd
Grillugn med roterande spett
Grilliuuni
Piekarnik z opiekaczem i rożnem
Φουρνάκι με ψησταριά
Тостер-печь-жаровня
쮕
ཚ
ও
RUS
FIN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2036 |
| Bredd: | 560 mm |
| Djup: | 420 mm |
| Höjd: | 330 mm |
| Ugnens termostatområde: | 100 - 250 ° C |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Effekt: | 1500 W |
| Antal nivåer: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Typ av timer: | Digital |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 28 l |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Mått, bakplåt: | 290 x 210 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2036 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026