Severin TO 2013 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2013 (4 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2013 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/4

3
1
2
3
4
7
8
9
12
11
10
9
5
6
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2013 |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Vikt: | 85 g |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Förpackningens vikt: | 95 g |
| Förpackningens bredd: | 200 mm |
| Djuppackning: | 220 mm |
| Förpackningshöjd: | 26 mm |
| Certifiering: | ETL, CE, REACH |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Plug and play: | Ja |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Kabelteknik: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Frekvens: | 650 MHz |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Gigabit Ethernet |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Kontaktledarmaterial: | Goud |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 275 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 370 mm |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 415 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 120 stuk(s) |
| Överföringshastighet: | 1000 Mbit/s |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84733080 |
| AWG trådmätare: | 24 |
| Anslutning 1: | RJ-45 |
| Anslutning 2: | RJ-45 |
| Anslutning 1 typ: | Mannelijk |
| Anslutning 2 typ: | Mannelijk |
| Ledarmaterial: | Koper |
| Yttre mantelmaterial: | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelstandard: | Cat6 |
| Kabelskärmning: | U/UTP (UTP) |
| Konstruktion av konduktören(erna): | Samengeslagen |
| Kabelklassificering: | CMG (CM) |
| Gjuten klämma skydd (snagless): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2013 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026