Severin TO 2057 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2057 (68 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2057 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RU Руководство по эксплуатации
Toastofen 4
Toast oven 9
Mini four rôtissoire 14
Roosterspit/oven 19
Mini Horno Tostador-Asador 24
Fornetto 29
Toastovn 34
Grillugn med roterande spett 39
Grilliuuni 44
Piekarnik z opiekaczem 49
Φουρνάκι με ψησταριά 54
Ростер60
www.severin.com
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2057 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 420 mm |
| Djup: | 335 mm |
| Höjd: | 285 mm |
| Grill: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnens termostatområde: | 0 - 230 ° C |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 18 l |
| Antal nivåer: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 18 l |
| Totalt ugn: | 1000 W |
| Ugnström: | 1000 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2057 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026