Severin RG 2370 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin RG 2370 (65 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Severin RG 2370 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/65

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PT Manual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
ART.-NO.RG 2370
Raclettegrill 4
Raclette grill 9
Raclette-Gril 14
Raclette grill 19
Raclette grill 24
Griglia Raclette 29
Raclettegrill 34
Raclettegrill 38
Raclette-grilli 42
Grelhador raclette 46
Grill Raclette 51
Ψησταριά ρακλέτ 56
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | RG 2370 |
| Vikt: | 1600 g |
| Bredd: | 275 mm |
| Djup: | 240 mm |
| Höjd: | 135 mm |
| Sladdlängd: | 0.8 m |
| Förpackningens bredd: | 135 mm |
| Antal personer: | 4 personer |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 600 W |
| Låddjup: | 280 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1968 g |
| Material, hölje: | Plast |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Teflonbehandlad: | Ja |
| Grillytans storlek: | 210 x 210 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin RG 2370 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026