Severin TO 2015 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2015 (46 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2015 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

FIN
RUS
Toastofen
Toasting oven
Mini four réchauffeur
Toast-oven
Mini Horno Tostador
Fornetto tostapane
Toastovn
Grillugn
Grilliuuni
Piekarnik-Toster
Φουρνκι
Печь - тостер
Manuale d’uso
Instrucciones de uso
Gebruiksaanwijzing
Mode d'emploi
Instructions for use
Gebrauchsanweisung
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Руководство по эксплуатации
Οδηγες χρσεως
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2015 |
| Bredd: | 365 mm |
| Djup: | 285 mm |
| Höjd: | 200 mm |
| Ugnens nettokapacitet: | 9 l |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Mått, bakplåt: | 245/215 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2015 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026