Severin TO 9630 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 9630 (76 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 9630 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RU Руководство по эксплуатации
Back- und Toastofen 4
Toast and baking oven 10
Four à pâtisserie et gril 15
Grill/bakoven 21
Mini Horno de Cocción y Tostador 27
Fornetto per cottura e tostatura 33
Toast- og bageovn 39
Miniugn 44
Grilli- ja leivinuuni 49
Piekarnik-toster 54
Φουρνάκι60
Ростер66
www.severin.com
TO 9630
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 9630 |
| Vikt: | 9000 g |
| Bredd: | 585 mm |
| Djup: | 465 mm |
| Höjd: | 445 mm |
| Antal hyllor: | 2 galler |
| Justerbar termostat: | 60 - 230 ° C |
| Bakplåt: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Vikt inkl. förpackning: | 13600 g |
| Ugnens nettokapacitet: | 42 l |
| Antal nivåer: | 4 |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Ansluten effekt: | 1800 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| Ugnström: | 1800 W |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| 99-minuterstimer: | 120 min |
| Mått, bakplåt: | 385 x 315 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 9630 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026