Severin DK 1011 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin DK 1011 (34 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Severin DK 1011 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

FIN
RUS
Kochplatten
Electric table-top hot-plates
Plaques chauffantes électriques
Elektrische tafel warmhoudplaten
Placas eléctricas de mesa
Piano di cottura elettrico da tavolo
Elektriske bordkogeplader
Elektrisk kokplatta av bordsmodell
Sähkölämpölevy
Elektryczna płyta grzewcza do gotowania i smażenia
Ηλεκτρικς επιτραπζιες εστες
Настольная
электроплитка
Manuale d’uso
Instrucciones de uso
Gebruiksaanwijzing
Mode d'emploi
Instructions for use
Gebrauchsanweisung
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Руководство по эксплуатации
Οδηγες χρσεως
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | DK 1011 |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 460 mm |
| Djup: | 277 mm |
| Höjd: | 88 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Typ av spishäll: | Gjutjärnsplatta |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 2 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 2 |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 185 mm |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Höger |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 150 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Sjudning |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Vänster |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 1000 W |
| Stora brännare / kokzon: | 1500 W |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1500 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1000 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin DK 1011 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026