Severin TO 2021 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2021 (54 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2021 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/54

Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d’emploi
Gebruiksaanwijzing
Instrucciones de uso
Manuale d’uso
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Oδηγίες χρήσεως
Руководство по
эксплуатации
Toastofen
Toasting oven
Mini four réchau eur
Toast-oven
Mini Horno Tostador
Forno tostapane
Toas tov n
Grillugn
Grilliuuni
Piekarnik-Toster
Φουρνάκι
Тостер-печь
쮕
ཚ
ও
RUS
FIN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2021 |
| Bredd: | 432 mm |
| Djup: | 337 mm |
| Höjd: | 230 mm |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnens termostatområde: | 0 - 230 ° C |
| Antal hyllor: | 1 galler |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 14 l |
| Antal nivåer: | 2 |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 14 l |
| Totalt ugn: | 1000 W |
| Ugnström: | 1000 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2021 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026