Severin TO 2067 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2067 (80 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2067 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

DE Gebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ES Instrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RU Руководство по эксплуатации
Back- und Toastofen 4
Toast and baking oven 10
Four à pâtisserie et gril 16
Grill/bakoven 22
Mini Horno de Cocción y Tostador 28
Fornetto per cottura e tostatura 34
Toast- og bageovn 40
Miniugn 46
Leivinuuni 51
Piekarnik-toster 56
Φουρνάκι62
Ростер68
www.severin.com
TO 2067
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2067 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 5986 g |
| Bredd: | 385 mm |
| Djup: | 445 mm |
| Höjd: | 358 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 420 mm |
| Antal hyllor: | 4 galler |
| Justerbar termostat: | 100 - 230 ° C |
| Smulbricka: | Ja |
| Bakfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 495 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7200 g |
| Ugnens nettokapacitet: | 20 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Ugnström: | 1500 W |
| 99-minuterstimer: | 60 min |
| Borttagbart smulmagasin: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2067 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026