Severin TO 2065 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TO 2065 (88 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Severin TO 2065 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/88

DE Gebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NL Gebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DK Brugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PT Manual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
ART.-NO. TO 2065
Toastofen mit Kochplatten 4
Mini cooker with oven and hot-plates 11
Mini cuisinière avec four et plaques de cuisson 17
Mini fornuis met oven en kookplaten 24
Mini cocina con horno y placas térmicas 31
Cucinino con forno e piastre di cottura 38
Bageovn med kogeplader 45
Miniugn med kokplattor 51
Miniuuni keittolevyillä 57
Forno de churrasco com discos elétricos 63
Mini kuchenka z piekarnikiem i płytami grzejnymi 70
Φουρνάκι με εστίες 77
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2065 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 500 mm |
| Djup: | 415 mm |
| Höjd: | 350 mm |
| Grill: | Ja |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnens nettokapacitet: | 30 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Återuppvärmningsfunktion: | Nej |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Ugnström: | 2500 W |
| Normalkokning: | Nej |
| Hålla sig varm funktion: | Nej |
| 99-minuterstimer: | 120 min |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TO 2065 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026