Severin KP 1071 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KP 1071 (84 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Severin KP 1071 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

www.severin.com
DE Gebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FR Mode d’emploi
NL Gebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
IT Manuale d’uso
DK Brugsanvisning
SE Bruksanvisning
FI Käyttöohje
PL Instrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RU Руководство по эксплуатации
Kochplatte 4
Electric table-top hot-plate 10
Plaque chauffante électrique 16
Elektrische tafel kookplaat 22
Placa eléctrica de mesa 28
Piano di cottura elettrico da tavolo 34
Elektrisk kogeplade 41
Elektrisk kokplatta av bordsmodell 47
Sähkölämpölevy 53
Elektryczna pyta grzewcza do gotowania i smał żenia 59
Ηλεκτρική επιτραπέζιαεστία 66
Настольная электроплитка 74
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | KP 1071 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 280 mm |
| Djup: | 350 mm |
| Höjd: | 42 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Antal spänningsnivåer: | 10 |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 1 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 1 |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 180 mm |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Central |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 2000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1500 W |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Regelbunden brännare / kokzon diameter: | 220 mm |
| Lätt att rengöra: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KP 1071 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026