Severin SV 2447 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin SV 2447 (72 sidor) i kategorin Sous vide spisar. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
72
Nedladdningar
341
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Sous vide spisar |
| Modell: | SV 2447 |
| Vikt: | 4034 g |
| Bredd: | 430 mm |
| Djup: | 290 mm |
| Höjd: | 250 mm |
| Förpackningens bredd: | 475 mm |
| Integrerad timer: | Ja |
| Ursprungsland: | Kina |
| Antal korgar: | 1 korgar |
| Material: | Rostfritt stål |
| Kött: | Ja |
| Produktens färg: | Silver, rostfritt stål |
| Effekt: | 800 W |
| Låddjup: | 335 mm |
| Skålkapacitet: | 6 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Displaytyp: | LED |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Invändig kapacitet: | 20 l |
| Manöverplats: | Framsida |
| Typ av timer: | Digital |
| Alarm: | Ja |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Flyttbar skål: | Ja |
| Fisk: | Ja |
Sous vide spisar Manualer
Nyaste Sous vide spisar Manualer
17 Oktober 2024
22 Juli 2024